شروع فعالیت ما

چاپ زرین فعالیت خود را ازسال 1352 از کارگاهی ساده در شهر اصفهان با ماشین های چاپ دستی ربعی ،نیم ورق و برش دستی آغاز نمود. این ماشین های چاپ با چیدن حروف مجزای سربی در کنار هم از روی متنی دست نوشته برای چاپ آماده می شدند. در اینجا یک نمونه از ماشین هایی که در گذشته در چاپ زرین فعال بوده اند و هم اکنون به صورت نمادین دردفتر مرکزی چاپخانه درمعرض دید عموم قراردارد،نمایش داده شده است.

دستگاه چاپ قدیمی ربعی

همراه با ما

مجموعه چاپ و تبلیغات زرین، پس از مدتی از فعالیت خود، با توجه به رشد صنعت چاپ در ایران و به واسطه کیفیت و مسئولیت پذیری توانست با بهره مندی از توانایی دستگاه های پیشرفته چاپ و خدمات چاپی، در بازار کار بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد نماید.

پس از به دست آوردن این مهم و با افزایش کسب و کارهای آنلاین با پشتوانه سالها تجربه عرصه چاپ و تبلیغات بود که مدیریت مجموعه تصمیم به گسترش تیم با هدف کمک به کسب و کارهای ایرانی نمود. با تشکیل تیمی از افراد متخصص و مجرب در زمینه طراحی گرافیک، چاپ، تبلیغات، طراحی سایت و مدیریت فضای مجازی کار خود را شروع کرده و تا به امروز با کسب تجربه های فراوان توانسته به رشد و پیشرفت کسب و کارهای مختلف کمک نماید.

رسالت ما